Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Xa estamos de Volta
Despois dun días de feiras por Portugal xa estamos de volta, graciñas a Edu polos Servizos Mínimos e xa vín que estivo a cousa movida de novo co gallo dos concursos de baile tradicional, este ano polo menos non houbo conflicto por quen merecía ser gañador senón pola participación dun grupo de baile coreográfico... non tradicional?

Non chegamos ao número do ano pasado, pero 45 comentarios polo momento non está mal.
Se queres deixar a túa opinión xa sabes... mira o que hai e opina

ADIANTO DA AXENDA

Segunda feira 24 (Luns)

Terza feira 25 (Martes)
• Donicelas no Muiño velllo de Redondela

Corta feira 26 (Mércores)
• Germán Díaz na Igrexa da Universidade na Praza da Universidade (Compostela) ás 20:30
• Serán na Sala Nasa (Compostela) con Riscadela, Pablo Seoane, Os Tarabelos e A Mámoa

Quinta feira 27 (Xoves)
• Ensaio da Reconquista na Praza da Constitución de Vigo ás 20:30
• Xose Manuel Budiño no Auditorio Municipal de Ourense
• Transilvanians na Fábrica de Chocolate Club de Vigo
• Tino Baz no Auditorio Municipal de Vigo ás 21:00
• Tarambainas no Pub Parrafadas (Camelias-Vigo) ás 21:30
• Zurrumalla no Mesón de Marcos (Contracocheno) en Barreiro (Vigo) ás 23:00

Sexta feira 28 (Venres)
• Capitán Furilo na sala Leblon de Pontecaldelas
• Loretta Martin en Padrón
• Quempallou na Gentalha do Pichel (Compostela)
• Terrakota (Portugal) na Sala Nasa (Compostela)
• Carlos Blanco e Manecas Costa (Humor Neghro) na Casa da Cultura de Burela
• Tres Peixes Voando na Fábrica de Chocolate Club de Vigo
• Foliada no Salasón (Cangas do Morrazo)
• Foliada na Cafetería Lar (As Pontes)
• Serán no Torreiro de Beirán en Matamá (Vigo)

Sábado 29
• Festa da Reconquista de Vigo
• Xose Manuel Budiño no Centro Social caixanova de Pontevedra
• Som do Galpom no Bar Beni de Bueu
• Tonhito de Poi e Rasa Loba na sala A Reserva de Carballo
• Retobato no Garufa (A Coruña)
• The Homens na sala Leblon (Pontecaldelas)
• Sonoro Maxín E Ruxe-Ruxe en Celas (Culleredo)
• Loretta Martin no Rum Rum de Ferrol
• Drinkin´Tinto na Sala Nasa (Compostela)
• Kiosko das Almas Perdidas no Auditorio de Galicia (Compostela)
• Capitán Furilo na Sala Contrabajo de Vigo
• Ardentía na Festa da Reconquista de Vigo
• Serán en Vilaza (Gondomar)

Domingo 30
• Festa da Reconquista de Vigo
• Berroguetto no Teatro Rosalía de Castro da Coruña
• Xantar Gaiteiro en Lugo
• Kiosko das Almas Perdidas no Auditorio de Galicia (Compostela)
• Toques de Caramulo e Marta Coutinho na Festa da Reconquista de Vigo
Comentarios (0) - Categoría: Novas - Publicado o 24-03-2008 11:59
# Ligazón permanente a este artigo
Chuza! Meneame
Deixa o teu comentario
Nome:
Mail: (Non aparecerá publicado)
URL: (Debe comezar por http://)
Comentario:
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer