Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Chega a fin de semana
Sexta feira 24 (Venres)
• Gala dos XII Premios Opinión de música folk no Teatro Rosalía de Castro (A Coruña): pandereteiras Taravela, Agrupación Instrumental da Escola Municipal de Folclore de Betanzos, Guille Fernández e Xabier Díaz, Dhais
• Festival tradicional Aquelando na A.V. Val do Fragoso (Vigo) ás 20:00
• Concerto “En lembranza de Suso Vaamonde” no cine Alovi (As Pontes) ás 21:00
• Heredeiros da Crus na Discoteca LP45 de Ordes
• Sacha na Horta na Gentalha do Pichel (Compostela) ás 22:30
• Ultraqans no Clavicémbalo (Lugo) ás 23:00
• A Compañía do Ruido no Café Cultural Auriense (Ourense) ás 21:30
• Xoán Curiel no Auditorio Gustavo Freire de Lugo ás 20:30
• Sérgio Tannus Trio en Rianxo
• Familia Caamagno na Sala A Reserva (Carballo) ás 23:00
• Oscar Ibáñez na etrad (Vigo) ás 19:00
• Xardín Desordenado no De Catro a catro (Vigo) ás 22:30
• 2uS no Auditorio Municipal de Vigo ás 21:00
• Chorouvía no Racimo (Vigo) ás 21:00
• Foliada en Couso (A Estrada)

Sábado 25
• Xornada de Música tradicional na casa da cultura de Pobra de Brollón ás 11:30
• Festival Infantil Por cantar e por bailar na Escola Oficial de Idiomas de Vigo ás 18:00
• Gala XXV aniversario de Ximiela (Muros) ás 21:30
• I Xornada feroz de Música Galega (As Pontes)
• Festival Berra en Galego. Praza de Saco e Arce (zona vella) de Ourense: Nao, The Tetas Van, Falperrys,... ás 21:30
• Festival da Escola Livre da MPG no salón Teatro de Compostela ás 21:00
• Festa das Letras Galegas 2013 na Capela
• V Festival Cans de Palleiro en Bembrive (Vigo) ás 20:00
• Dios Ke Te Crew na Sala Capitol (Compostela) ás 22:30
• Martelo e Arrythmia en Lugo na sala Castelao
• Grampoder, Lobishome, Cristina Pato, Radio Cos no festival de Cans (O Porriño)
• I Foliada da A.C. Queiroga en Paiosaco
• II serán dos Maios en Queimadelos (Mondariz)
• I Serán en Oroso (A Cañiza)
• VIII Seran Mar de Rianxo
• Serán no Centro cultural de Borreiros (Gondomar)
• Serán en Cela (Mos)

Domingo 26
• XXIV Concurso de Música Tradicional Xacarandaina
• Coanhadeira no SalaSon (Cangas do Morrazo) ás 21:00
Comentarios (0) - Categoría: Novas - Publicado o 24-05-2013 20:52
# Ligazón permanente a este artigo
Chuza! Meneame
Deixa o teu comentario
Nome:
Mail: (Non aparecerá publicado)
URL: (Debe comezar por http://)
Comentario:
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer