Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Seguen os festivais de verán
22 xullo: Festival Arreaocabo (Celeiro)
- Kogito, El último ke zierre, Bytheface, Yuno,...

22-23 xullo: Karraskal Rock (Zamáns - Vigo)
- (Noite folc Festa Licor Café): A Merced de Chaín, O Tirabeque, Bicarelo e Virandeira
- El Cubo, Kaixo Sama, Saldos Arias, Riff e Bocanegra

23 xullo: Festival Sargadelos Fusión (Cervo)
- Falperrys, Clan Maragato, Medomedá,...

23 xullo: II Festival do Lea (Castro de Rei)
- Avante, Muxarega, A Banda de Balbina,...

24 xullo: Festa da Fraga (As Pontes)
- Cristina Pato, Muxarega, Salsa Celtica e Berimbao

24 xullo: Festival Briga (Compostela)
- Raiba, Cuchufelhos, Su Ta Gar, Nos Ki Nasi Homi Ki Ta Mori
PROHIBIDO

24 XULLO: Festival de AMI (Compostela)
- Os Tres Trebóns, K-raxe, Rebeliom do Inframundo

24 e 25 xullo: Festigal (Compostela)
- Ulträqäns, Loretta Martin, Deolinda, Dios ke te crew
- Orquestra Os Modernos, Os Carunchos, Cé Orquestra Pantasma

27, 28, 29 e 30 xullo: XXVII Festival Intercético do Morrazo (Moaña)
- Aló Django
- Tanto Nos Ten e Zurrumalla
- Davide Salvado e Uxía
- Roi Casal

29-30 xullo: IV Festival Antros Pinos (Taragoña-Rianxo)
- Ruxe-Ruxe, Ultraqans, Che Sudaka, ...
- Dios Ke Te Crew, Muyayo Riff,...

30 xullo: Festixeve (Pontevedra)
- Os Cuchufellos, Ultraqans, Os Tres Trebóns

30 xullo: Armadiña Rock (Combarro)
- Bastard on Parade, Novedades Carminha, Malkeda, Salvation Army

Agosto


5 agosto: Lugnasad (Bretoña)
- Ultraqans,...

5 agosto: Millarock (Milladoiro-Ames)
- Ruxe-Ruxe, Zenzar,...

5 agosto: Cruceiro Rock (Vila de Cruces)
- Kastomá, Avante,...

6 agosto: Festa da Carballeira (Zas)
- Muxarega, Coanhadeira, Korrontzi, Four Man and Dog e Festicultores Troupe

6 e 7 agosto: Festival de Pardiñas (Guitiriz)
- BloquinHo de Xermolos, Salta no Cribo, Ruaille-Buaille, Terrakota, No Reply
- Cé Orquestra Pantasma, Carapaus, Riobó, Xtramonio, Ultraqans

12 agosto: Barqueirock (O Barqueiro)
- Zenzar, Raiba, ...

12-13 agosto: Brincadeira (Ordes)
- Europe, Ruxe-Ruxe, Kastomá, Obús, Dios Ke te Crew,...

14 agosto: Festival As nosas Músicas (Couso-A Estrada)
- Alvariza, Tanto Nos Ten, A Requinta da Laxeira, Regato de matamulleres, Saltonocribo,...

20 agosto: Asalto ao castelo de Moeche
- Leilía,...

20 de agosto: Noite Folk de Negreira
- Susana Seivane, A Compañía do Ruído e Fol de Veneno

20 agosto: Festival de Vilariño (O Hío - Cangas do Morrazo)
- Bastards on parade,...

20-21 agosto: Festival Ponte Louco (Castro Caldelas)
- Os Tres Trebóns, Magnifique Band, El Pau, Çe Orquestra Pantasma

21 agosto: Festa Terra Brava (O Incio)
- Pelepau, Quadrilha, Güintervan,...

26 agosto: Festidoiro (Cuntis)
- Keltoi, Fracasados de antemano, Deseqilibrio mental, Skarmento

27 agosto: Festival do rio Belelle
Neda (A Coruña)

- Ultraqans,...

27 agosto: IV Festival antifascista (Cangas do Morrazo)
- Ludovaina, Molestia, Soak, Dakidarria, Skakeo

27 agosto: Festival da Lúa Meiga
O Viso (Redondela)

- Sobre Rodas, Coanhadeira, A Requinta da Laxeira


Setembro


3 setembro: Festival da Poesía do Condado
(Salvaterra de Miño)

- Ultraqans, Os Cuchufellos, ...

Comentarios (0) - Categoría: Festivais - Publicado o 22-07-2011 18:15
# Ligazón permanente a este artigo
Chuza! Meneame
Deixa o teu comentario
Nome:
Mail: (Non aparecerá publicado)
URL: (Debe comezar por http://)
Comentario:
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer