Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza

Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Axenda
Segunda feira 20 (Luns)

Terza feira 21 (Martes)

Corta feira 22 (Mércores)
• Riobó na etrad (Vigo) ás 20:30
• Foliada na Casa das Crechas (Compostela)

Quinta feira 23 (Xoves)
• Samarúas ás 20:00 na Biblioteca da Sagrada Familia (A Coruña)
• Riobó na Cova Céltica (A Coruña) ás 22:00

Sexta feira 24 (Venres)
• Presentación de Florencio, cego dos Vilares na Fonsagrada.
• Gala de Traspés no auditorio de Arbo ás 20:30
• Contradanza e Lena Andrea Ullrich no De Catro a Catro (Vigo) ás 21:00
• Sés no Teatro Principal (Pontevedra) ás 21:00
• Orquestra Os Modernos na Casa da Cultura de Barbadás ás 20.30
• Sondeseu no C.C. de Beade (Vigo) ás 20:30
• Cantos de Taberna en Pontevedra
• Foliada Ven respirar en Ourense
• Foliada de Melide: Melidaos, Tromentelos,...
• Foliada no café de Mario (Vigo)

Sábado 25
• Xornadas de Música e Danza do Carballiño
• Festival tradicional infantil no Ágora (A Coruña) ás 17:30
• Lulavai no Fnac da Coruña ás 19:00
• Os Cempés, TNT e Ultraqans na Festa da Sementeira do Millo (Matamá-Vigo)
• Ruxe Ruxe e Milladoiro nas Festas de San Marcos (Noia)
• A Bagunda no Medialeva (Lugo) ás 22:00
• Talabarte no Var con Uve (San Martiño-Moaña)
• Gala O Fiadeiro no Teatro Afundación de Vigo
• Festa III Aniversario GZmúsica.com no Aturuxo (Bueu): Os Tres trebóns, Familia Caamagno,...
• Cantos de taberna en Melide
• Serán no torreiro da capela de Chaín (Ponte Caldelas)
• Serán en Guillade (Ponteareas)
• Serán da Aña Urbana (Pontevedra)
• Foliada de Melide: Habelas Hainas, Sacha na horta,...
• VII SERÁN do Patrocinio (Rianxo)

Domingo 26
• Xornadas de Música e Danza do Carballiño
• Foliada de Melide: Os Diplomáticos de Montealto, Najla Shami,...
• Memorial Nazario González "Moxenas" en Valadares (Vigo): Zurrumalla, Xarabal ás 19:30
• Caxade no Sete Flores (O Carballiño) ás 20:30
• Sés nas Festas de San Marcos (Noia)

Segunda feira 27 (Luns)

Terza feira 28 (Martes)

Corta feira 29 (Mércores)
• Os d´abaixo no Casa do Saber (Lugo)
• Foliada na Casa das Crechas (Compostela)

Quinta feira 30 (Xoves)

Sexta feira 1 (Venres)
• I Concurso de Bandas en Galego Novo Cruceiro Rock (Vila de Cruces)
• Sés no auditorio de Rianxo ás 21:00
• Foliada en Celeiros (Ponteareas), no adro da Igrexa de San Fins ás 17:00

Sábado 2
• Sés no Teatro Rosalía Castro (A Coruña)
• Serán do Coello en Lourido (Soutomaior)
• Ruada na Casa do Pobo de Seixido (A Lama)
• I Serán en Camos (Nigrán) a partir das 21:30 no C. C. A Camoesa

Domingo 3
• Concurso de baile Azaloira (Bandeira-Silleda) ás 18:00
• Pesdelán na Alameda de Ourense ás 19:00


Lembrade que os Seráns teñen o seu apartado no Calendario de Seráns
Comentarios (7) - Categoría: Axenda - Publicado o 02-02-2007 14:46
# Ligazón permanente a este artigo
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer