Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Axenda
Sexta feira 2 (Venres)
• Culturgal (Pontevedra): Sondeseu, Servando Barreiro, Os amigos dos músicos,...
• Nom no Pub Gatos (Melide)
• Foliada Noitiñas de Teo no Auditorio da Ramallosa (Teo)

Sábado 3
• Culturgal (Pontevedra): Xose Manuel Budiño, Sonia Lebedinsky, Xoán Curiel, Blues do País,...
• Xornadas Culturais. A Gaita no Mar (A Coruña)
• VI Fía e Baile de Pandeireta en Trazo
• Maskarpone no Pub Ruxe ruxe (Quiroga)
• A Banda da Balbina no Café Cultural Auriense (Ourense)
• Xose Manuel Budiño no Pazo da Cultura de Pontevedra
• Sofía Espiñeira en Moeche
• Serán en San Adrián de Calvos (Fornelos de Montes)
• Serán do Fiadeiro (Vigo)

Domingo 4
• III Concurso de música tradicional (Rianxo)
• Culturgal (Pontevedra): Zurrumalla, María Fumaça, Pablo Díaz, Sindicato da noite,...
• Cantos de Taberna en Fene
• III Festival Intercéltico de Baiña (Baiona)

Segunda feira 5 (Luns)

Terza feira 6 (Martes)

Corta feira 7 (Mércores)
• Poetarras e Delombaos na Fábrica de Chocolate (Vigo)

Quinta feira 8 (Xoves)

Sexta feira 9 (Venres)
• Virandeira Folk no Club Contrabajo (Vigo)
• Roberto Sobrado no Avante (Compostela)
• Davide Salvado na Clave (Monterroso)

Sábado 10
• Ruxe Ruxe e Deseqilibrio Mental na sala Capitol (Compostela)
• Familia Caamagno, Sokram, The Fabulous Resaca Brothers,... en Ordes
• Os Derradeiros no Frenopátiko (Vigo)
• Os Chavellos no auditorio de Mos ás 19:30
• Susana Seivane no Palacio da Ópera da Coruña
• Xose Lois Romero e Aliboria no Var con Uve (Moaña)
• Foliada de Fonsagrada


Domingo 11

Segunda feira 12 (Luns)

Terza feira 13 (Martes)

Corta feira 14 (Mércores)
• Guadi Galego e convidados no Teatro Afundación de Vigo

Quinta feira 15 (Xoves)

Sexta feira 16 (Venres)
• Guadi Galego no auditorio de Cedeira
• Vaamonde, Lamas & Romero no teatro Jofre (Ferrol)
• Xosé Constenla na Casa da Cultura de Vimianzo

Sábado 17
• Festival Treme a Terra (Pontedeume): Familia Caamagno, Caxade, Dakidarría
• Cantos de Taberna en Castro de Rei
• Sonia Lebedinsky en Moeche

Domingo 18
• Gala Ano Castelao (Pontevedra)

Segunda feira 19 (Luns)

Terza feira 20 (Martes)
• Rosa Cedrón na Sala Mardi Gras (A Coruña)

Corta feira 21 (Mércores)

Quinta feira 22 (Xoves)
• Carlos Nuñez no teatro Rosalía de Castro (A Coruña)

Sexta feira 23 (Venres)
• Carlos Nuñez no teatro A Fundación (Vigo)
• Os amigos dos músicos no Auditorio Municipal de Ourense

Sábado 24

Domingo 25

Segunda feira 26 (Luns)
• Carlos Nuñez no teatro Jofre (Ferrol)

Terza feira 27 (Martes)

Corta feira 28 (Mércores)
• Sés no Teatro Rosalía de Castro (A Coruña)

Quinta feira 29 (Xoves)
• Sés no Teatro Rosalía de Castro (A Coruña)

Sexta feira 30 (Venres)
• Malandrómeda no Café & Pop Torgal (Ourense)
• Ghaveta no Var con Uve (Vigo)

Sábado 31

Domingo 1


Lembrade que os Seráns teñen o seu apartado no Calendario de Seráns
Comentarios (7) - Categoría: Axenda - Publicado o 02-02-2007 14:46
# Ligazón permanente a este artigo
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer