Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza

Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Axenda
Sexta feira 29(Venres)
• III Curtison (Curtis): superoito, Chamalle Xis, A Banda de Andrelo,...
• Festival Berra Baiona!: Terbutalina, The Toasters, Super Skunk,...
• Noite de encantos na Furna (Corme): Folkolicos, Labregos no tempos dos Sptniks, Pan de Capazo,...
• I Mostra de música e baile tradicional Traspés na Casa da Torre (Redondela) ás 22:00
• Mama Cabra nos Xardíns do Pazo de Torrado de Cambados ás 19:30
• Os Diplomáticos de Monte Alto nas festas de Novo Mesoiro (A Coruña) ás 20:00
• Caxade na sala Ache (Marín)
• Raiba no Zona Cero (Caldas de Reis)
• Doa en Ribadavia na Na Igrexa de San Domingos ás 20:30
• A Banda do Terror e Familia Caamagno na Praza do Teucro (Pontevedra) ás 22.00
• Malvela en Salvaterra de Miño ás 22:00
• Milladoiro en Ribadavia na fachada do Castelo ás 00:00

Sábado 30
• XIV Festival Xironsa (Corvillón-Cambados): Radio Cos, Carapaus, A Banda de Balbina,...
• Noite da Lúa Meiga (O Viso-Redondela): Tanto Nos Ten, Fiandola, Cantares de Brión, A Requinta da Laxeira,...
• Vaamonde, Lamas e Romero no Parque da Igrexa de Cambre ás 21:00
• Frenaso no Calsonsillo e O Caimán do Río Tea na Praza do Teucro (Pontevedra) ás 22.00
• Raiba na sala Zona Cero (Caldas de Reis)
• Ardentía e Milladoiro en Salvaterra de Miño ás 23:00
• Quempallou na praza de San Martiño de Ribadavia ás 23:00
• Astarot en Cangas do Morrazo na Avenida Castelao ás 00:00
• Milesios en Ribadeo ás 00:00
• Treixadura en Curtis ás 01:00
• Tiruleque na Noite Meiga de Sarria
• Xacarandaina en Sada
• Cantigas e Agarimos en Rianxo

Domingo 31
• Mamá Cabra no Lar Social Meigas e Trasgos (Sarria) ás 17:30

Segunda feira 1 (Luns)

Terza feira 2 (Martes)
• Ses en Vilalba na Praza de Santa María ás 22:00

Corta feira 3 (Mércores)

Quinta feira 4 (Xoves)

Sexta feira 5(Venres)
• Festival da poesía do Condado (Salvaterra de Miño): Fanfarria Takikardia, Bigote mix
• IV Festival Folk San Xurxo de Vea (A Estrada)
• Tiruleque, Kepa Junkera e Turres Band nas Festas de Vilameñe (Taboada)

Sábado 6
• Festival da poesía do Condado (Salvaterra de Miño): Sés, A Quenlla, Liska!, The Tetas Van,...
• Festival do Paradiso (Monforte de Lemos): Rastreros, Os Tres trebóns, O Caimán do río Tea,...
• Os Vacalouras nas Festas de Vilameñe (Taboada)
• Guezos no Parque do Floreal, en Cedeira ás 23:00
• Machina na Sala Clavicémbalo (Lugo)
• VIII Serán dos Callos (Salceda de Caselas)

Domingo 7

Segunda feira 8 (Luns)
• Cantigas e Agarimos en Marín

Terza feira 9 (Martes)

Corta feira 10 (Mércores)

Quinta feira 11 (Xoves)

Sexta feira 12(Venres)

Sábado 13
• Rock in Rian (Rianxo): Ruxe-Ruxe, Medomedá, Dios ke te Crew,...
• Festimar (Marin): Skandalo GZ, Liska!, A Compañía do Ruido,...
• II Festival de Musica Galega do Vilar Homenaxe Os Morenos (Lavadores-Vigo)
• III Serán dos Callos (A Seca-Poio)
• II Serán de Alxén (Salvaterra de Miño)
• IX Serán das Tarambainas (Cabral-Vigo)

Domingo 14

Segunda feira 15 (Luns)

Terza feira 16 (Martes)

Corta feira 17 (Mércores)

Quinta feira 18 (Xoves)

Sexta feira 19(Venres)
• Festival Osa do Mar (Burela): Ataque Escampe, Gram Poder, Das Kapital,...

Sábado 20
• Som do Galpóm no Zona Cero (Caldas de Reis)

Domingo 21

Segunda feira 22 (Luns)

Terza feira 23 (Martes)

Corta feira 24 (Mércores)

Quinta feira 25 (Xoves)

Sexta feira 26(Venres)

Sábado 27
• Festival As Penizas Folk (Guillare-Tui)
• I Serán da Carballeira da Guía (Vigo)

Domingo 28

Segunda feira 29 (Luns)

Terza feira 30 (Martes)



Lembrade que os Seráns teñen o seu apartado no Calendario de Seráns
Comentarios (7) - Categoría: Axenda - Publicado o 02-02-2007 14:46
# Ligazón permanente a este artigo
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer