Malmequer


Pandereiteir@s e festeir@s da beira atlántica da Galiza


Malmequer
malmequer.vigo@gmail.com
 GAVETAS
 OS SERÁNS (Sección de consulta)
 FOTOS PARA A HISTORIA
 LIGAZÓNS
 BUSCADOR
 BUSCAR BLOGS GALEGOS
 ARQUIVO
 ANTERIORES

Axenda
Segunda feira 14 (Luns)

Terza feira 15 (Martes)
• MJ Pérez na Libraría Azeta (A Coruña)

Corta feira 16 (Mércores)
• Festiletras na Aldea do Couto (Ponteceso)
• N de Narón. A Festa das Letras (Narón)
• Os Viqueiras no Club Clavicémbalo (Lugo)
• Óscar Ibáñez & Tribo no Teatro Principal (A Estrada)
• Ultraqáns na Rúa Real de Pontedeume
• Ith no Fórum Celticum do Burgo (Culleredo)
• Terbutalina, The Tetas´Van e O Leo i Arremecághona no Campo da Leña da Coruña
• A Compañía do Ruído, Innopiah e Skandalo GZ na Sala Rebullón, Tameiga (Mos)
• Foliada na Repichoca (A Coruña)
• Foliada na Casa das Crechas (Compostela)
• II Foliada no Xalundes (Vilalba)
• Serán no baile vello de Valadares (Vigo)

Quinta feira 17 (Xoves)
• Festiletras na Aldea do Couto (Ponteceso)
• N de Narón. A Festa das Letras (Narón)
• Os Carunchos no Centro Cultural de Valadares (Vigo)
• Davide Salvado e Pedro Pascual na Praza da Liberdade de Carril (Vilagarcía de Arousa)
• Roi Casal na Praza do Concello de Baiona
• Tanxugueiras no Auditorio Municipal de Ribeira
• Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre na Casa da Cultura de Burela
• Feira de 1906 en Taragoña (Rianxo)
• Caxade no Parque D´A Cachada de Boiro

Sexta feira 18
• Festiletras na Aldea do Couto (Ponteceso)
• Malandrómeda en Estudios Radar (Vigo)
• Ezetaerre e KOP na sala Master (Vigo)
• Ses en Oleiros

Sábado 19
• Festival Folk de Lires: Tanxugueiras, A Compañía do ruido, De vacas,...
• Pasarela de traxe tradicional galego (A Guarda)
• V Festival de Música Tradicional de Cerdedo
• Festiletras na Aldea do Couto (Ponteceso)
• Festa do Día das Letras no Artabria (Ferrol)
• Festival Berra en galego (Ourense)
• Ezetaerre e KOP na sala Filomatic (A Coruña)
• Caxade en Cervo
• Sondeseu en Cangas
• Noitiña de Teo
• Día da troula (Sada)
• XI Serán-Romería Afartacans (Liméns-Cangas)
• Pandeirada de Flor de Toxo de Avión, no campo da Feira.
• Serán de San Lourenzo de Oliveira (Ponteareas)
• Serán na A.V. San Paio de Lavadores (Vigo)
• Aña urbana en Pontevedra

Domingo 20
• VI Concurso Traspés (Vigo)
• Festiletras na Aldea do Couto (Ponteceso)
• Festa 20 Aniversario A Cova Céltica (A Coruña)
• A Banda da Loba en Nigrán
• Gala Fogo Fatuo (Rianxo)
• Ruada en Parada (Silleda)



Lembrade que os Seráns teñen o seu apartado no Calendario de Seráns
Comentarios (7) - Categoría: Axenda - Publicado o 02-02-2007 14:46
# Ligazón permanente a este artigo
© by Abertal
free web counter

contador de malmequeriáns dende o 1 de marzo 2007








Galiza

Malmequer